Ana Sayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz Biz Kimiz2001 Yılından bu güne taşımacılık-lojistik sektöründe faaliyet göstermekte, 2009 yılından günümüze REAL TRANSPORT markası ile hizmet vermekteyiz. Türkiye ve Rusya, Avrupa, Baltık ülkeleri arasında komple ve parsiyel taşımacılık, lojistik hizmetler alanlarında çalışmalar yapmaktayız.

Karayolu taşımacılığı ana faaliyet alanımız olmakla beraber, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda konteyner, vagon ve hava yolu taşımacılığı hizmetleri sağlamaktayız.

Taşımacılık faaliyetlerimizin tamamını uluslararası kanun ve konvansiyon hükümlerine uygun şekilde yapmaktayız.

Son derece profesyonel ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket etmekte, bunla beraber güvenli ve hızlı servis sağlayıcı tüm teknik ve teknolojik donanıma sahip uzman Personel ile hizmet vermekteyiz. 
Yaptığımız bütün çalışmaların merkezinde ilk hedeflenen yüksek müşteri memnuniyetinin sağlanması, sürdürülebilir üretkenlik ve maksimum verimlilik anlayışı yer almaktadır.

Vizyonumuz VizyonumuzSürüdürülebilir üretkenlik ve maksimum verimlilik anlayışı ile,yüksek müşteri memnuniyetinin sağlanması ile birlikte, Rusya nakliye denilince ilk akla gelen, Marka ile bütünleşen sağlam ve güvenilirlik özelliğini, örgün şekilde devam ettiren, en iyi Rusya taşımacılık şirketi olmayı vizyon edinen Real Transport, tüm tecrübe ve birikimini çalışanları, müşterileri iş ve çözüm ortakları ile, en üst düzeyde temsil etmeye gayret etmektedir.

Misyonumuz MisyonumuzÖnce insana saygılı, sonra çevreye ve doğaya saygılı, adaletli, hakkaniyeti gözeten, dürüst, şeffaf bir yapıda hareket etmek, hizmet kalitesinin artırılabilmesi için her tür yeniliğe ve paylaşıma açık Yenilikçi ve lider firma olmak.

Değerlerimiz Değerlerimiz


Bireysel ve toplumsal sorumluluk, güvenilir olma, eşitlik ve adalet, ilke’li davranma.

2023© REAL TRANSPORT. Tüm Hakları Saklıdır.